Aşk Filmleri


ask-filmleri

Romantizmi sonuna kadar yaşayabileceğiniz, sevgi ve sıcaklık dolu aşk filmleri insanlara, hayattan daha fazla zevk almayı ve dünyanın bu karmaşası içinde ruhsal olarak dinlenmeyi hatırlatan filmlerdir. İki insan arasındaki sevginin birbirleri için neler yapabileceğini gösterdiği, aşık olunduğunda nelerden vaz geçilebileceği, nelerin daha önemli olduğunu anlatan bu filmlerde ; çiftler zamanla birbirlerine ısınırlar ve birbirleri arasındaki ruhsal çekim onların adeta tek bir birey gibi davranmasına neden olur. Yönetmenler aşk filmlerinde genellikle bu sıcaklığı ve çiftlerin birbirleri arasındaki uyumu yansıtmaya çalışır.

Aşk filmleri insanlar içinde sevgi ve sıcaklık uyandırdığından genelde Oscar Ödülüne aday gösterilirler. Bu sene çıkan La La Land gibi Oscar’ı kıl payı kaçıran veya ödülü alan pek çok aşk filmi vardır. Bunlara örnek olarak film sunacak olursak, herkesin bildiği Leonardo Dicaprio’yu bize kazandıran Titanic filmi, tutkuyu ve aşkı sonuna kadar iliklerinizde hissedebileceğiniz aşk filmi denince akla ilk gelen Not Defteri, evli çiftler arasındaki aşkın sonsuza kadar sürdüğünü gösteren Sil Baştan filmi, yerli filmlerden belki de bu güne kadar film piyasamızın ürettiği en iyi film olabilecek baş rollerini Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın paylaştığı Selvi Boylum Al Yazmalım filmi, hepimizi Tom Hanks gibi bir dünya yıldızıyla tanıştıran Forrest Gump filmi, izlendiğinde kesinlikle gözlerimizi yaşlar içinde bırakacak Aynı Yıldızın Altında filmi gibi aşk filmleri insanların aşka daha fazla değer vermesini dünyadaki nefreti birazda olsa azaltılmasını sağlamaktadır.

Film sektörünün neredeyse %30 unu karşılayan aşk filmleri için http://limitsizamca.org  sitesindeki aşk filmleri kategorimizi ziyaret edebilir, dilediğiniz aşk filmini yüksek kaliteli boyutlarda indirerek doyasıya izleyebilirsiniz. Aşk filmleri hakkında istek yapabilir Türkçe dublaj olarak indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir