2017 Aşk Yazıları


2017 aşk yazılı başlıklı konumuzda arkadaşlar özellikle sizler için seçtiğimiz ve usta yazarlarımız tarafından sevgilinin hoşuna gidecek en güzel sözleri bir araya bu başlık altında toplamaya çalıştık, umarım beğenirsiniz diyorum ve küçük de bir hatırlatma yapmak istiyorum gerçekten yeni ve sevilen bu sözleri daha önce pek bir yerler de görmeniz mümkün değil gibi gözüküyor çünkü seçilen sözler pek bilindik değil bu yüzden seçkin bir yazıdır.

♥ Ne zaman gözlerine baksam hayallere dalıyorum, ve o kapının ardındaki masal ikimizide aşar biliyorum.

♥ Yanımda kal ki güvende olduğumu bileyim..

♥ Şimdi ne cevap vereyim soranlara. Bırakıp gitti mi diyeyim yoksa hiç sevmedi mi?

♥ Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar, ölür müsün benimle?

♥ Lütfen inkar etme, sana en çok ben yakıştım.

♥ Hatalı olduğumda beni sev. Korktuğumda bana sarıl. Ve gittiğimde tut. Çünkü ihtiyacım olan her şey sensin.

♥ Öyle çok sevdim ki seni, kime anlattıysam hep yerinde olmak istedi..

♥ İlk tanıştığımızda senden hoşlanmaktan korkmuştum, sonra sana aşık olmaktan korktum ve şimdi de seni kaybetmekten korkuyorum.

♥ Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum.

♥ Gönül bahçesine bir kırmızı gül diktim ama kimse o gülün ucunu göremedi. Görenler sadece kökünü görebildi. Çünkü sana olan aşkım öyle büyük ki..

♥ İyiki varsın güzelim…İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi.Hasrete tutsak,hasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

♥ Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim.

♥ Ben mi çok yorgundum senmi çok dinç? Bendemi eksikti, sendemi fazlaydı Sevinç? Ya konuşmadım ya sen anlayamadın Herşeye Rağmen bana öyle sığındın ki İçimde kimseye yer bırakmadın

♥ Odamın sessizliğinde kalbimin sensiz iken Aklım bende değilken ben çaresiz iken ve hep seni düşünürken sen yanımda yokken ben ne yaparım sana divaneyken Sevgilim…

♥ Mutlu olmak kimin umrumda? Sen yanımda ol yeter..

♥ Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

♥ Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…

♥ Seninleyken zaman çok çabuk geçiyor, sen yokkende geçmek bilmiyor hasretinden midir bilmiyorum sana sarılınca dünya duruyor be sevdiğim.

♥ Sen gözümde bir damla yaş olsaydın, seni kaybetmemek için bir ömür ağlamazdım YAR.

♥ Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

♥ Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…

♥ Gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak çekici ve güzelsin, ama aranızda bir fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.

♥ Küçücük bir kalpte, dünyalar kadar SEN…

♥ Düşüncemin bile düşüncesine girensin sen. Düşümde gördüğüm, düş bahçelerinde büyüttüğüm, düşüncelerimi delenimsin. Sen akla ve mantığa sığmayan bir şeysin. Sen benim ve gönlümün eşsiz prensesisin.

♥ Gözlerimin içine her baktığında kalbim ağzıma taşınıyor, nerede atması gerektiğini unutuyor. Sen benim hislerim, sen benim gülüşlerim, sen benim iki elim. Sensiz bir hayat yerin dibine batsın. Seninle göklerde gezmenin neşesine ne doyabildim, ne doyabilirim.

♥ Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim hayatımın aşkı ama Seni sana veremem ki

♥ Hani sarhoş olurmuş ya insan, unuturmuş ya her şeyi, ben de sarhoş oldum ama unutmadım üç şeyi; Senİ, SESİNİ, GÖZLERİNİ…

♥ Bu gece göz yaşlarım süzülürken GÖZLERİMDEN VE gökyüzünde yıldızlar kayarken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Allah’a bu gece yanımda olduğun için!

♥ Sevinir seven, sen seversen…

♥ Her gece Aşkınla güçlenir Teninle yanar, ruhunla birleşirim Senin olmadığın gecelerde ise!! Issız odamda, soğuk yatağımda Karanlıkla dertleşirim Seni anlatırım hep ona, Oda sessizce beni dinler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir